• Święto patrona trwa

Każda klasa otrzymała zadania do wykonania. Musimy odświeżyć pamięć!

• Obchodzimy święto naszego patrona Hansa Christiana Andersena

Dekoracje z bajek zmieniły wygląd naszej szkoły!

• Śniadanie wielkanocne

• Wielkanocne zamieszanie w szkole

• Wesołych świąt!

Pani Agnieszka z uczniami zadbała o wesołą i kolorową atmosferę świąteczną w szkole! Pięknie, prawda?

• Wielkanocna niespodzianka!

Po raz trzeci DK Słowianin przygotował dla naszych wychowanków niespodziankę. Tym razem przybył do nas ..... zając na rowerze! Pan Zając był bardzo zadowolony, że dzieci przywitały go transparentami i kolorowymi pisankami! Okazało się, że bardzo lubi  on rozweselać dzieci. Było więc malowanie kredą po chodniku, szukanie jajek na placu, a wreszcie torby z prezentami. Dziękujemy!

• Wybory Króla Kaligrafii

Konkurs Kaligrafii został rozstrzygnięty. W tym roku szkolnym Królową  Kaligrafii została Krysia! Gratulujemy!

• Dekoracje wielkanocne w naszej szkole

Jak zawsze, koło florystyczne z panią Małgosią, zadbało o piękną dekorację w naszej szkole. Popatrzcie!

• Wiosna już do nas zawitała !

Za nami pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Chociaż w tym roku nie witaliśmy wiosny w wesołym korowodzie ze względu na obostrzenia sanitarne, to jednak wiosenne słońce zaprosiło nas do pracy przy pielęgnacji roślin. O tym, że nadeszła wiosna przypomniała nam również Marzanna, która witała dzisiaj wszystkich uczniów przychodzących do szkoły.

Samorząd Uczniowski zorganizował dla chętnych  konkurs plastyczny MOJA MARZANNA.

Przed nami  piękne wiosenne dni, korzystajmy więc ze wspaniałej i słonecznej pogody ! Wybierzmy się na spacer do parku i odszukajmy zwiastuny wiosny !

• Wycieczka Szkoły Branżowej

Uczniowie Branżowej Szkoły Zawodowej byli na wycieczce w Sosw nr 2. Poznawali możliwości kształcenia w różnych zawodach: kucharz, cukiernik, stolarz, krawiec, tapicer. Zobaczyli, jak wygląda sala, w której zdawany będzie w czerwcu egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe przez Marcina i Julkę.

• Dzień Kobiet oczami naszych uczniów!

• Finał konkursu "Mistrz mnożenia"

• Wiosna już blisko!

W naszym Ośrodku pojawiły się pierwsze wiosenne akcenty. To działa koło florystyczne! Popatrzcie!

• 18 - te urodziny....

.... to ważne wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. W naszym Ośrodku w dorosłość wkroczyło dwoje uczniów Ida i Seweryn. Życzymy wszelkiej pomyślności!!!

• Dzieci lubią Zimę!

Zima w końcu dała o sobie znać. Postanowiła dać dzieciom troszkę szczęścia. Dlatego korzystamy z jej uroku na szkolnym boisku.Zabawy na śniegu są super !

Grupa I

• Walentynki 2021

Dzień świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego !

Dnia 15 lutego obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego. Samorząd Uczniowski zorganizował w tym dniu specjalną Pocztę Walentynkową, aby można przekazać miłe słowa swoim ulubionym koleżankom i kolegom. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. Dzień ten ma przypomnieć nam o tym, co jest w życiu najważniejsze i wnieść w nasze życie radość i zadowolenie !

• Egzaminy zawodowe w naszej szkole

• Dokarmiamy ptaki

W tym roku, 2021, przyszła do nas ostra zima. Przypomnieliśmy sobie o potrzebie dokarmiania ptaków, którym trudno znaleźć teraz pożywienie. Obejrzeliśmy filmy i prezentację, jak dokarmiać ptaki zimą, co one potrzebują do jedzenia. Otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionego Nadleśnictwa Trzebież pokarm dla ptaków i zaczęliśmy dokarmianie. Przy okazji możemy obserwować ptaki, kiedy przylatują np. do karmnika :)

• Piękne dekoracje w naszej szkole!

• Specjalne życzenia dla niesłyszących :)

Wprawdzie święta już za nami, ale w sieci znalazły się bardzo ciekawe życzenia dla niesłyszących. Zobaczcie sami:

strona: